Teslimat Koşulları

prosmartcleaner.com güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen alışverişinizin öncesinde veya sonrasında aşağıdaki metni okuyunuz.

Sitemizde satışı yapılan ürünler tamamen orijinal ve patentli ürünlerdir.

prosmartcleaner.com bir Adesan Delici İş Makinaları Ltd.Şti. markasıdır. Sipariş etmiş olduğunuz prosmartcleaner balata temizlik spreyi firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo ücreti, kampanya dönemleri veya özel durumlarda ücretsiz olabilir. Bazı zamanlarda ise kargo ücretli olabilir. Güncel durumu satın alma ekranında görüntüleyebilirsiniz.

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM bedelin, prosmartcleaner.com’un banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir.

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 14:00’a kadar verilen havaleli siparişiniz (Ödeme gelmesi şarttıyla) aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi – Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz kargoya teslim edilmektedir.

Teslimat süresi müşterinin sipariş verdiği adresin Adesan Delici İş Makinaları Ltd.Şti’ne olan uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, Kargo firmasının şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır. Bu durumda ürün teslim süresi 4-10 gün arasında farklılık göstermektedir.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Kargo ücretleri sipariş esnasında müşterinin bilgisine sunulmaktadır.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri durumlarda bizimle iletişim sayfamızdaki formu doldurarak, e-posta adresimizden veya telefon ile irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.